Утеплення фундаменту

Категорії
Ця стаття була оновлена 03 Квітня 2021, Сб

Теплоізоляція або утеплення фундаменту - це турбота про довговічність, міцність і надійність фундаменту, а також про температурний балансі всередині приміщення і зовні.

Сучасні будівельні технології припускають, що після гідроізоляції ми підходимо до наступного чимало важливого етапу - утеплення фундаменту.  Утеплення фундаменту - необхідний захід, який при обслуговуванні і експлуатації будівлі допоможе уберегти в холодну пору року стіни фундаменту від промерзання.  При впливі на стіни фундаменту позитивних температур всередині приміщення і негативних зовні призводить до утворення конденсату на поверхні, адже при негативних температурах глибина промерзання землі складає 1,5 метра.

Правильна теплоізоляція фундаменту особливо важлива в таких популярних сьогодні спорудах як підвальні і напівпідвальні приміщення.  Так як ці приміщення часто є в більшості випадків приміщеннями з недостатньою вентиляцією і підвищеною вологістю, то на внутрішніх поверхнях досить швидко починає утворюватися дуже шкідливий для людини грибок, з яким не просто боротися.

Найпоширеніша технологія утеплення фундаментів виконується за допомогою застосування екструдованого пінополістиролу.  Завдяки широкому асортименту екструдера вітчизняного і зарубіжного виробництва компанія CLUB CONSTRUCTION готова запропонувати своїм клієнтам теплоізоляційні матеріали для оптимального вирішення конкретного завдання.

У нас Ви завжди можете купити:

  • екструдований пінополістирол ПЄНОПЛЕКС
  • екструдований пінополістирол ALFAPLEX
  • екструдований пінополістирол HIRSH EPS
  • екструдований пінополістирол ІСТПЛЕКС
  • гранульований пінополістирол HIRSH
  • графітовий пінополістирол HIRSH

Застосування екструдованого пінополістиролу:

захищає гідроізоляцію від можливий механічних та інших пошкоджень,
допомагає уникнути втрату тепла в середньому на 20%,
виключає появу конденсату на внутрішній поверхні стін.

( 32 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину