Поліуретанова гідроізоляція покрівлі

Категорії

Поліуретанова гідроізоляція покрівлі - зручне і вигідне сучасне для захисту покрівлі від будь-яких видів вологи.

Поліуретанова гідроізоляція або іншими словами, рідка поліуретанова мембрана - одне з лідируючих засобів захисту покрівлі від протікання в сучасному будівництві.  Поліуретанова гідроізоляція - це еластичне покриття, яке при високих і низьких температурах зберігає свої властивості не деформуючись.  Однією з відмінних властивостей поліуретанової мембрани, є висока адгезія до таких будівельних матеріалів як бетон, цегла, камінь, метал, дерево.  Не потребує додаткового захисту від ультрафіолету, так як має вже в складі спеціальні присадки.

Застосовуючи поліуретанову мастику, немає необхідності використовувати додаткові матеріали для гідроізоляції холодних швів, стиків між мембраною і воронкою, аератором.  Простота нанесення дозволяє скоротити час виконання гідроізоляційних робіт.  При виконанні покрівельних робіт не вимагає додаткового дорогого обладнання.  Технологія нанесення передбачає використання зубчасті валика або фарбувального апарату типу Graco 5, для важкодоступних місць і місць примикань застосовується кисть.  При можливому пошкодженні легко ремонтується.  При виконанні ремонту пошкодженого місця досить точково повторно нанести гідроізоляцію.

Легка безшовна і паропроникна гідроізоляція, що не створює додаткового навантаження для конструкції, спеціально виконується в світло сірих і білих кольорах для запобігання перегріву в жарку погоду і при цьому не виділяє шкідливих летючих речовин.  Температура покрівлі дорівнює температурі навколишнього середовища.

Виконуючи гідроізоляцію мастикою CLEVER, стало можливим забезпечити довгий безремонтний термін служби покрівлі без шкоди для навколишнього середовища і здоров'я людини.  Матеріали для гідроізоляції ClEVER - це перш за все якість, зручність в роботі і надійність перевірена часом.  Звертайтеся до фахівців компанії CLUB CONSTRUCTION і ми підберемо для Вас найефективніший захист від вологи, течі і опадів.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину