Гідроізоляція покрівлі

Категорії

У сучасному світі визначаючись з підходящим варіантом гідроізоляції покрівлі можна заплутатися. Залежно від особливостей експлуатації об'єкта, матеріалів і терміну експлуатації - застосовують різні способи захисту від води і вологи.

Для того, щоб забезпечити захист бетону, теплоізоляції, оздоблювальних матеріалів, зовнішніх і внутрішніх комунікацій, а також підземних споруд, важливо підібрати ту гідроізоляції, яка буті максимально ефективно працювати в конкретних умовах.

У ситуації з гідроізоляцією покрівлі важливо враховувати наступні моменти: тип покрівлі, що експлуатується або експлуатованим покрівля, середня і екстремальна температура навколишнього середовища, тип і призначення споруди, що потребує захисту від вологи. Залежно від відповідей на ці питання, існує кілька варіантів вирішення питання гідроізоляції покрівлі:

Рулонна гідроізоляція

Обмазувальна  гідроізоляція

Напиляема гідроізоляція

Рубероід: Еврорубіроід, Бітумакс, Бикроэласт, Биполь, Техноэласт)Битумно-каучуковая мастика: Izolex, Техно НИКОЛЬ, Ореол, Bau Gut, Tytan, Aquaizol, Изофаст

Пінополіуретан (ППУ), BASF, EXTRAFOAM, жидкая напиляема резина

ПВХ мембрана: (Пластфоил, Лоджикруф (Техно НИКОЛЬ), Sikaplan (ТМ Sika), Flagon Protan Fatrafol 

ЕPDM мембрана(Firestone, GISCOLENE, HERTALAN, GEOSMART, Новопроф.

Поліуретанове покриття Clever PU, Polymers, Siltek - Prooflex, Sikalastic

Шипована (профільована) мембрана (Вентфол, DELTA, 


Холодна Полімочевина: CLEVER COLD POLYUREA,  

Мембрана из термопластичного поліолефіна G-TEX ACTIVE, G-TEX INFINITY

 

 

 

Серед широкого асортименту матеріалів компанії CLUB CONSTRUCTION Ви можете знайти гідроізоляцію будь-якого з вище перерахованого типу, фахівці компанії допоможуть розібратися Вам з технологією застосування і всіма технічними питаннями.

Щоб купити в Києві якісні і перевірені матеріали для гідроізоляції покрівлі, Вам достатньо зателефонувати нашим фахівцям - все інше - наші турботи!

( 24 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину